Tacoma

Aksiyon Ve Macera
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Fullbright
  • Boyut 2.8GB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Fullbright

Tacoma indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Venturis Corporation, AI'larını geri istiyor. Geldiğin yer burası. Tacoma, 2088 yılında bir yüksek teknoloji uzay istasyonunda yer alan bir anlatı serüveni. Göreviniz için giderken, istasyonun ekibinin nasıl yaşadığını ve çalıştığını her ayrıntıyla keşfedeceksiniz. Felaket karşısında güven, korku hissedecek ama mutlaka çözüm aramanızda gerekecek. Tacoma'nın tam ortasında, tesisin mürettebatın hayatındaki önemli anların 3D kayıtlarını yakalayan tesisin dijital gözetim sistemi bulunmakta. Siz keşfettiğinizde, bu yakalanan anların yankıları sizi sarar. Her bir açıdan olayları incelemek, keşfettiğiniz çok katmanlı anlatıyı yeniden inşa etmek için bu karmaşık, iç içe sahnelerin fiziksel alanını geri sarmak, hızlı ileri sarmak ve hareket ettirmek için yeteneğinizi kullanacaksınız. Tacoma, Gone Home'un yaratıcılarından gelen bir sonraki oyun ve detaylı, etkileyici ve güçlü hikaye anlatımı geleneğini sürdürürken oyuncuları daha önce hiç olmadığı kadar anlatıya çekiyor.
Oyunun Özellikler:
· Zengin Katmanlı Hikaye Deneyimi: Altı mürettebat Tacoma uzay istasyonunda yaşadı ve çalıştı, ilişkiler kurdu, aşk ve kayıp yaşadı ve birlikte krizle karşı karşıya kaldı. Sadece bu insanlara ne olduğunu keşfedin, ama etkileşimli bir araştırmacı olarak sizin rolünüzden kim olduklarını siz öğrenin.
Hikaye, Tacoma'daki etkinliklere daldığınız bir dizi tamamen seslendirilmiş ve animasyonlu interaktif AR sahneleriyle anlatılıyor.
· Çığır Açan Çok Yollu Öykü Sistemi: İstasyonun her bölümünde, birbirinden uzaklaşan, yeniden bir araya gelen ve ayrılan kendi paralel öykü ipuçlarını izleyen mürettebatın dijital temsilcilikleri ile çevrilisiniz. Çevrenizde dönerken bu sahnelerin kronolojilerini geri alın, ileri sarın ve hareket edin. İnteraktif araçlarınız, her açıdan ve her ayrıntıda sıkı düğümlü anlatıyı keşfetmenizi sağlar.
· Deeply Interactive Gameworld: Tacoma Station'ı hem fiziksel hem de dijital olarak keşfedin. Mürettebatın dijital iletişim ve kişisel düşüncelerinin kapsamlı kayıtlarını keşfetmeye başlayın. Ve aynı zamanda anlamlı nesneler, notlar ve fiziksel eserler bulmak için kapıları ve çekmeceleri açın. Ekibin Tacoma'daki deneyiminin her yönü araştırmanızın bir parçası.

Geleceğin Vizyonu: 2088 yılında yaşam deneyimini yaşayın. İnsanlığın genişlemesini düşük Dünya yörüngesine ve ötesine doğru gösteren zengin bir kurgusal evren keşfedin.
Gone Home ve BioShock 2: Minerva's Den'in arkasındaki ödüllü hikaye ekibinin yakın geleceği hakkında derin düşünülmüş bir spekülatif vizyon.
· Kompakt Anlatı Deneyimi: Tacoma'nın tamamlanması yaklaşık 2 ila 5 saat sürmektedir. Ne kadar derine kazarsın ve ne kadar ayrıntı bulduğun sana kalmış. Tacoma savaş olmayan, bulmaca odaklı bir oyundur. Hikayenin ve oyun dünyasının detayları, kendi hızınızda keşfetmeniz için var.
Bu oyun ücretlidir.
Sevdiklerinizle bu aksiyon dolu oynamak için hemen indirin ve başlayın.

Tacoma indir